KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207453
nr 1520 7453
Wilhelm Widell
(f. 1893), Sverige
Oljemålning, Signerad, sträckande gäss. Olja på duk, 66x99 cm, yttermått inklusive ram: 82x114 cm
Wilhelm Widell, född 1893, svensk målare.
Utrop:
600 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:39:42